INWESTYCJA

Proponowane przez nas uzbrojone działki nad morzem posiadają możliwość budowy domu jednorodzinnego. Okolice Kołobrzegu są doskonałą lokalizacją dla osób, które chcą zainwestować w nieruchomości nad morzem.

Vilpark

POZNAJ BLIŻEJ VILPARK

VILPARK to inwestycja usytuowana zaledwie 8 km od jednego z najprężniej rozwijających się kurortów nadmorskich – Kołobrzegu, w sąsiedztwie urokliwego lasu na skraju miejscowości Charzyno. Ze względu na bardzo dobre położenie i szybki dojazd do Kołobrzegu, a także coraz bardziej niespotykaną już dla tego typu działek bliską odległość od morza – teren ten jest bardzo obiecujący pod względem inwestycyjnym.

W ramach III etapu inwestycji przygotowaliśmy 89 działek budowlanych o powierzchni od 500 m² do 1121 m² z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod dom jednorodzinny z infrastrukturą towarzyszącą. Bezpośrednio na każdej z działek znajdują się przyłącza do sieci wodno-kanalizacyjnej, gazu ziemnego, elektryczności, a dojazd do posesji odbywa się wydzielonymi drogami wewnętrznymi. Teren osiedla VILPARK jest zagospodarowany, strzeżony, odgrodzony i oświetlony.

ZALETY OSIEDLA VILPARK

zaledwie 10 minut samochodem do Kołobrzegu

nowo powstała ścieżka rowerowa do Kołobrzegu

dogodny dojazd do projektowanej drogi S6/S11

dużo zielonej przestrzeni

szkoła podstawowa w Charzynie

Z500
Z500

DLA KOGO POWSTAJE VILPARK?

Nasze osiedle powstaje z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać poza Kołobrzegiem, a jednocześnie blisko niego. Dla tych, którzy chcą uwolnić się od zgiełku miasta i zrelaksować się we własnym domu nad morzem. Dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój.

Zdecydowałeś się zamieszkać na naszym osiedlu, ale nie masz czasu na załatwianie formalności, związanych z zakupem nieruchomości w Kołobrzegu? Zadbaliśmy o to i uruchomiliśmy porady specjalisty, który przeprowadzi Cię przez konieczne procedury bankowe.

Spełnij swoje marzenia. Zamieszkaj w Vilpark.

Tel. +48 695 660 860, +48 600 951 629 | E-mail: info@vilpark.pl